Tusz do paki

tusz - ikonka

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do ogólnopolskiej akcji „TUSZ DO PAKI” pod hasłem „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki”. Jest to już trzecia edycja kampanii edukacyjno- charytatywnej, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci i dorosłych w zakresie segregacji tuszów do drukarek. Zachęcamy uczniów do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanych kartonów. Zebrane w ten sposób odpady przekażemy do recyklingu, a z pozyskanych dzięki temu środków organizatorzy akcji zakupią karmę dla zwierząt ze schronisk.

Ważna informacjazbieramy tylko małe tusze atramentowe.

W naszej szkole pojemniki na zużyte małe tusze do drukarek atramentowych znajdują się w salach klas I-III (10 sztuk), w pokoju nauczycielskim i pracowni informatycznej.

Zapraszamy do udziału w akcji.

W ubiegłym roku braliśmy już udział w akcji, za co otrzymaliśmy dyplom.

tusz