Szkoły z Gigantami. Laboratorium AI

koduj z gigantami

Po raz kolejny zapraszamy uczniów do udziału w darmowej akcji webinariów poświęconych programowaniu oraz matematyce!

Akcja startuje 29 listopada i potrwa do 10 grudnia 2021 r.

„Szkoła z Gigantami. Laboratorium AI” – to cykl bezpłatnych webinariów z programowania na kanale YouTube dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Dla młodszej grupy wiekowej (9-12) przygotowane zostały  trzy spotkania w środowisku Scratch, które nawiązywać będą do sztucznej inteligencji.

Starsza grupa (13-19) stworzy tematyczne strony internetowe w językach: HTML, CSS, JS.

Znajdziecie tam również  specjalny blok matematyczny dla uczniów, którzy mają przed sobą egzamin ósmoklasisty.

Uczestnicy będą mieli okazję sprawdzenia swojej wiedzy matematycznej w oparciu o specjalnie przygotowane testy próbne, których rozwiązanie będzie omawiane przez wykwalifikowanego nauczyciela matematyki.

Testy zostały przygotowane przez współpracującego z nami egzaminatora CKE.

Aby wziąć udział w zajęciach, każdy uczeń powinien indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.szkolazgigantami.pl

www.giganciprogramowania.edu.pl/wydarzenia/szkola-z-gigantami-zapisy

Zapisy już trwają