Szkolny konkurs recytatorski

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet ogłaszamy konkurs recytatorski dla uczniów klas IV-VIII – “Obraz kobiety w poezji” i “Kobiety o poezji”.

Każdy uczestnik jest zobowiązany przygotować nagranie recytacji wybranego przez siebie wiersza o kobietach lub napisanego przez kobietę przy użyciu telefonu lub innego sprzętu komputerowego.

W razie problemów technicznych prosimy kontaktować się z panią Martyną Szczodrowską.

Prace konkursowe należy odesłać do dnia 20 lutego 2024r. za pośrednictwem szkolnego Messengera lub zanieść nagranie do pani Martyny Szczodrowskiej. Proszę podać imię, nazwisko, klasę.

W przypadku kłopotów z wyborem utworu prosimy kontaktować się z panią Moniką Żbikowską, panią Marzeną Kujawską, panią Beatą Przybyt.

Za udział w konkursie wszyscy uczestnicy otrzymają 10 punktów z zachowania. Zwycięzcy zaprezentują swoje utwory podczas apelu z okazji Dnia Kobiet.