Są więzy i są więzi. O neuronalnych węzłach miłości


Szanowni Państwo FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG zaprasza 
w dniu 12 grudnia (wtorek) o godzinie 19:19 
na platformie ClickMeeting na spotkanie

 “Są więzy i są więzi. O neuronalnych węzłach miłości”

Spotkanie to poprowadzi  neurobiolog dr Wojciecha Glaca. Jego  wielką pasją jest popularyzacja wiedzy o mózgu. Ma na swoim koncie ponad 600 wykładów popularnonaukowych i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od ponad 10 lat organizuje Dni Mózgu w Trójmieście, a za swoją działalność popularyzatorską otrzymał prestiżową nagrodę Popularyzatora Nauki w konkursie Serwisu Nauka w Polsce PAP i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. 

Czas trwania spotkania 90 minut

link do spotkania

ZAPRASZAM
szkolny koordynator/nauczyciel informatyki
K. Aleksandrowicz