Projekt eTwinning – aktualizacja

eTwinning

Nasi uczniowie biorą udział w projekcie “Postaw na Ziemię” skierowanym do nauczycieli wszystkich przedmiotów i uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Jego celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów i zainteresowania otaczającą nas przyrodą. Wspólnie zastanowimy się, co jest największym zagrożeniem dla naszej planety i jak możemy jej pomóc. Stworzymy eko-poradnik i quizy, wybierzemy najciekawszy projekt eko-logo koszulki i napiszemy międzyszkolny list do Ziemi. Dzięki naszym wspólnym zadaniom przygotujemy się do świętowania międzynarodowego dnia Ziemi.

A oto efekty naszej pracy (dodawane na bieżąco):

Mapa myśli

mapa myśli

Książeczka story jumper

Linki do pozostałych książeczek:
Województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, lubelskie
Województwa: podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie
Województwa: świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

W ramach projektu wykonaliśmy także:

Eko-ciekawostki

eko-ciekawostki

Eko-poradnik

eko-poradnik

Eko-quiz

Naszej grupy oraz pozostałych uczestników: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Logo eko-koszulki

Escape room