Piknik w Brwilnie

W dniu 19 czerwca uczniowie klasy 1a, 1b, 1c oraz 2a byli na pikniku w Brwilnie. Bawidełko specjalnie na tę okazję przygotowało liczne atrakcje. Były zorganizowane zabawy, tańce, przeciągnie liny. Nie zabrakło również kiełbaski z grilla oraz domowego ciasta. Miłym akcentem pikniku stanowiły wspólne zabawy dzieci z rodzicami, którzy chętnie zgłosili się do pomocy. Przyjemnie było obserwować aktywny udział dorosłych w świecie dziecka. Warto poświęcić czas, energię dla dobra dzieci, ich radości i uśmiechu.

Dzieci miały również okazję obejrzeć pokaz baniek mydlanych, a to przede wszystkim świetna zabawa oraz możliwość zobaczenia wielu nietypowych i nieznanych efektów, jakie można wykonać z bańkowego płynu.