Mikołajkowa Loteria Fantowa

loteria

W dniu 16 grudnia 2021 roku w naszej szkole odbyła się Mikołajkowa Loteria Fantowa.

Wszystkie zgromadzone przedmioty na loterię pozyskaliśmy z akcji „Drugie życie zabawki”,  w którą zaangażowała się cała nasza społeczność szkolna. Akcja zbierania czystych maskotek, niezniszczonych gier planszowych oraz kompletnych puzzli trwała od 8 listopada do 3 grudnia.

W organizacji i przeprowadzeniu loterii pomogli uczniowie z klasy 8 b i 8 c:  Inga, Oliwia, Vanessa, Dominika, Julka, Oliwia, Oliwier, Maciek. 

Dziękujemy Wam bardzo!

Dzieci za symboliczną kwotę 2 zł miały możliwość wybrania przez siebie maskotki, gry planszowej czy puzzli.

Loteria przebiegała sprawnie, w bardzo miłej, świątecznej atmosferze. To przedsięwzięcie cieszyło się ogromną popularnością. Dzieci z chęcią wzięły w nim udział. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni.

Pieniądze uzyskane z loterii szkoła przekaże na cel charytatywny.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią wydarzenia – LINK.