Koduj z Gigantami


Już 1 sierpnia startują zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania “Koduj z Gigantami” – największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce ruszają już 1 sierpnia 2023. Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji. 

“Koduj z Gigantami: W krAInie Przyszłości” to już 13. edycja największych ogólnopolskich warsztatów z programowania dla dzieci i młodzieży, w których udział można wziąć całkowicie za darmo! Tym razem motywem przewodnim będzie Sztuczna Inteligencja! Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 7 do 18 lat do Krainy AI, gdzie będziemy uczyć programować sztuczną inteligencję i nie tylko!

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 26 sierpnia do 1 października 2023 roku. 

Akcję honorowym patronatem wspierają: