Klasy czwarte w Warszawie


Dziś na wycieczce w Warszawie były klasy 4a i 4s. Ogród Saski, Grób Nieznanego Żołnierza, Pomnik ofiar katastrofy smoleńskiej na Placu Defilad to pierwsze miejsca na mapie Warszawy , które dziś odwiedziliśmy. Spektakl w teatrze Capitol “Legendy Warszawskie” w reżyserii Wojciecha Malajkata był kolejnym punktem wycieczki. Spotkanie z aktorami było dopełnieniem atrakcji kulturalnej. Nie mogło zabraknąć na naszym wyjeździe Muzeum Sportu i Turystyki gdzie oprócz zwiedzania odbyła się lekcja na temat “Fair Play w życiu i sporcie” Muzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki to kolejny etap naszych atrakcji. Taras widokowy na 30 piętrze Pałacu Kultury zachwycił wszystkich. We wspaniałych humorach z mnóstwem wrażeniem i emocji wracamy do Płocka.

Zapraszamy do galerii wydarzenia – LINK.