Budżet Obywatelski

budżet obywatelski

Jak co roku prosimy o Państwa wsparcie – oddawanie głosów w Budżecie Obywatelskim.

Jest to inicjatywa, dzięki której otrzymamy finanse na realizację celów nie tylko dla naszej szkoły, ale też dla społeczności lokalnej. Chcemy rozwijać się dla naszych uczniów i wspierać zarówno osiedle Dworcowa, jak i całe miasto Płock.

Zasady głosowania:

• głosować może każdy mieszkaniec Płocka, niezależnie od wieku,
  • można głosować tylko raz, oddając max. 2 głosy: na jeden projekt z listy ogólnomiejskiej i na jeden projekt z listy osiedlowej,
  • głosować można tylko raz za pomocą jednej z dostępnych form
    głosowania,
  • głosować można na projekt z dowolnego osiedla.

Formy głosowania:
  • internetowo – za pomocą systemu obsługi Budżetu Obywatelskiego Płocka dostępnego na www.mojemiasto.plock.eu
  • bezpośrednio
    – po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL w punkcie Urzędu Miasta Płocka przy ul. Misjonarskiej 22 (Centrum Organizacji Pozarządowych).
    Punkt czynny:
    – od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17
    – w soboty i niedziele w godzinach 10:00 – 15:00

Nasza szkoła współuczestniczy w dwóch projektach:

Projekt ogólnomiejski

projekt 33

Projekt osiedlowy

projekt 28

Każdy głos jest na wagę złota!