13 edycja Budżetu Obywatelskiego Płocka

Już dziś rusza 13 edycja Budżetu Obywatelskiego Płocka. Gorąco zachęcamy do oddania głosu na:
Projekt nr 48 – remont drogi ul. Lasockiego -II etap Remont ulicy Ks. I. Lasockiego obejmujący odcinek pomiędzy ul. M. Reja i ul. 11-go Listopada, polegający na wymianie nawierzchni drogi i chodników wraz z remontem kanalizacji deszczowej.

Zadbajmy o bezpieczeństwo w naszym sąsiedztwie, tak aby droga do szkoły i na zakupy chroniła nas przed zagrożeniem.

Głos można oddać przez Internet pod adresem budzet.plock.eu, a w piątek 06 września w naszej szkole w godzinach 14-17.

STAŁY PUNKT DO GŁOSOWANIA: Urząd Miasta Płocka, ul. Synagogalna 4 (Centrum ds. Organizacji Pozarządowych) punkt czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.