Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 4 a » 4 b » 4 s » 5 a » 5 b » 5 s » 6 a » 6 b » 6 c » 7 a » 7 b » 7 c » 7 d » 7 e » 7 s » 8 a » 8 b » 8 c » 8 d » 8 e » 8 s

Plany nauczycieli

» Aleksandrowicz K. » Bendysz A. » Bieńkowska K. » Brodovskij K. » Chuda M. » Chwiałkowska A. » Chyżyński C. » Cieśla M. » Cikorska A. » Czerwiński M. » Fabiszewski K. » Fistkowska R. » Garwacka A. » Gołębiewska J. » Goździńska D. » Górecki P. » Grala J. » Intendent - Kwiatkowska R. » Jablońska J. » Jakubowska I. » Jasiński I. » Junkiert J. » Kawałczewska-Kanut I. » Kobylańska I. » Krankiewicz A. » Krzemińska I. » Kujawska M. » Kulpińska M. » Kulpiński A. » Kuźniewska M. » Lewandowska S. » Lipińska B. » Łubińska D. » Mazur A. » Mękarska Anna » Miszewska M. » Mrowiec B. » Nisztor D. » Nowak H. » Olczak A. » Pajączkowska S. » Paprot B. » Pawlak K. » Przewodniczący Rady R. » Przybyt B. » Raczkowska J. » Radka W. » Romanewicz-Osińska I. » Różańska B. » Sekretariat s. » Słomska A. » Staniszewska H. » Stańczyk M. » Stasiak J. » Stelmaszewski P. » Stępniak D. » Szczodrowska M. » Sztenderewicz E. » Szulc M. » Szwech M. » Szymborska D. » Śmigalska M. » Świątek Ł. » Tomaszewska M. » Tyńska A. » Umińska-Nowak A. » Warabida E. » Wawro M. » Wiśniewska M. » Wolna E. » Wolna-Świątek D. » Wrześniewska W. » Zwick A. » Żbikowska M. » Żuchewicz M. » Żyłowska M.

Plany różnych dzienników

» 1 a » 1 b » 1 c » 2 a » 2 b » 2 c » 3 a » 3 b » 3 c » 3 d

Klasa 4 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 a - Żuchewicz M. (204)
Historia
4 a - Gołębiewska J. (204)
Matematyka
4 a - Żuchewicz M. (204)
2 08:55-09:40 Język polski
4 a - Miszewska M. (105)
Przyroda
4 a - Nowak H. (205)
Religia / Etyka
4 a - Jablońska J. (05)
Język polski
4 a - Miszewska M. (105)
Język polski
4 a - Miszewska M. (105)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 a - Olczak A. (75)
Język polski
4 a - Miszewska M. (105)
Język polski
4 a - Miszewska M. (105)
Wychowanie fizyczne
4 a - Stępniak D. (sala g1)
Język angielski
4 a - Olczak A. (75)
4 10:45-11:30 Zajęcia z wychowawcą
4 a - Miszewska M. (105)
Matematyka
4 a - Żuchewicz M. (204)
Muzyka
4 a - Junkiert J. (07)
Język angielski
4 a - Olczak A. (104)
Plastyka
4 a - Wiśniewska M. (06)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 a - Stępniak D. (sala g1)
Technika
4 a - Grala J. (05)
Wychowanie fizyczne
4 a - Stępniak D. (Basen)
Matematyka
4 a - Żuchewicz M. (204)
Przyroda
4 a - Nowak H. (217)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 a - Stępniak D. (Basen)
Religia / Etyka
4 a - Jablońska J. (0.4)
Informatyka
4 a inf.2 - Aleksandrowicz K. (223)
7 13:40-14:25 Informatyka
4 a inf.1 - Aleksandrowicz K. (223)
8 14:30-15:15

Klasa 4 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 b - Żuchewicz M. (204)
Język polski
4 b - Miszewska M. (105)
2 08:55-09:40 Matematyka
4 b - Żuchewicz M. (204)
Język polski
4 b - Miszewska M. (105)
Język angielski
4 b - Wolna-Świątek D. (75)
3 09:50-10:35 Język polski
4 b - Miszewska M. (105)
Język angielski
4 b - Wolna-Świątek D. (75)
Matematyka
4 b - Żuchewicz M. (204)
Informatyka
4 b inf.1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 b inf.2 - Grala J. (225)
Historia
4 b - Gołębiewska J. (106)
4 10:45-11:30 Technika
4 b - Grala J. (05)
Przyroda
4 b - Paprot B. (219)
Zajęcia z wychowawcą
4 b - Wolna-Świątek D. (75)
Język polski
4 b - Miszewska M. (105)
Matematyka
4 b - Żuchewicz M. (204)
5 11:45-12:30 Język angielski
4 b - Wolna-Świątek D. (104)
Religia / Etyka
4 b - Wolna E. (07)
Język polski
4 b - Miszewska M. (105)
Przyroda
4 b - Paprot B. (219)
Plastyka
4 b - Wiśniewska M. (06)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 b - Stępniak D. (sala g1)
Muzyka
4 b - Junkiert J. (07)
Religia / Etyka
4 b - Wolna E. (07)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
4 b - Stępniak D. (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 b - Stępniak D. (sala g1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
4 b - Stępniak D. (Basen)

Klasa 4 s - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język polski
4 s - Żbikowska M. (221)
Przyroda
4 s - Umińska-Nowak A. (217)
Język niemiecki
4 s - Radka W. (112a)
2 08:55-09:40 Język angielski
4 s - Krzemińska I. (112a)
Wychowanie fizyczne
4 wf ch - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. - Czerwiński M. (SG 2P)
Muzyka
4 s - Junkiert J. (07)
Wychowanie fizyczne
4 wf ch - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. - Czerwiński M. (SG 2P)
Język polski
4 s - Żbikowska M. (221)
3 09:50-10:35 Historia
4 s - Gołębiewska J. (112a)
Wychowanie fizyczne
4 wf ch - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. - Czerwiński M. (SG 2P)
Język niemiecki
4 s - Radka W. (112a)
Wychowanie fizyczne
4 wf ch - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. - Czerwiński M. (SG 2P)
Religia / Etyka
4 s - Jablońska J. (112a)
4 10:45-11:30 Język polski
4 s - Żbikowska M. (221)
Język polski
4 s - Żbikowska M. (221)
Język angielski
4 s - Krzemińska I. (112a)
Język angielski
4 s - Krzemińska I. (112a)
Informatyka
4 s inf.1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
4 s inf.2 - Grala J. (225)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 wf ch - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. - Czerwiński M. (SG 2P)
Przyroda
4 s - Umińska-Nowak A. (217)
Matematyka
4 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Plastyka
4 s - Wiśniewska M. (06)
Matematyka
4 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 wf ch - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. - Czerwiński M. (SG 2P)
Matematyka
4 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Wychowanie fizyczne
4 s - Czerwiński M. (Basen)
Język polski
4 s - Żbikowska M. (221)
Wychowanie fizyczne
4 s - Czerwiński M. (sala g)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
4 s - Radka W. (112a)
Religia / Etyka
4 s - Jablońska J. (112a)
Wychowanie fizyczne
4 s - Czerwiński M. (Basen)
Wychowanie do życia w rodzinie
4 s - Stańczyk M. (112a)
Wychowanie fizyczne
4 s - Czerwiński M. (sala g)
8 14:30-15:15 Technika
4 s - Grala J. (05)

Klasa 5 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 a wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Biologia
5 a - Umińska-Nowak A. (217)
Język polski
5 a - Brodovskij K. (103)
Język polski
5 a - Brodovskij K. (103)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 a j.ang. 1 - Wolna-Świątek D. (71)
Język angielski
5 a j.ang. 2 - Krankiewicz A. (72)
Język polski
5 a - Brodovskij K. (103)
Wychowanie fizyczne
5 a wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
5 a wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Matematyka
5 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
3 09:50-10:35 Matematyka
5 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Matematyka
5 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Matematyka
5 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Religia / Etyka
5 a - Tyńska A. (0.4)
Geografia
5 a - Paprot B. (219)
4 10:45-11:30 Język polski
5 a - Brodovskij K. (103)
Język angielski
5 a j.ang. 1 - Wolna-Świątek D. (71)
Język angielski
5 a j.ang. 2 - Krankiewicz A. (104)
Zajęcia z wychowawcą
5 a - Brodovskij K. (103)
Język angielski
5 a j.ang. 1 - Wolna-Świątek D. (71)
Język angielski
5 a j.ang. 2 - Krankiewicz A. (72)
Wychowanie fizyczne
5 a wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
5 11:45-12:30 Informatyka
5 a inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
5 a inf. 2 - Grala J. (225)
Plastyka
5 a - Wiśniewska M. (06)
Religia / Etyka
5 a - Tyńska A. (0.4)
Historia
5 a - Różańska B. (217)
Technika
5 a - Grala J. (05)
6 12:45-13:30 Historia
5 a - Różańska B. (219)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Zwick A. (0.4)
Język polski
5 a - Brodovskij K. (103)
Muzyka
5 a - Junkiert J. (07)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 5 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 b - Górecki P. (Sala 2p)
Biologia
5 b - Nowak H. (217)
Historia
5 b - Różańska B. (205)
2 08:55-09:40 Język polski
5 b - Brodovskij K. (103)
Język angielski
5 b j. ang. 1 - Wolna-Świątek D. (71)
Język angielski
5 b j. ang. 2 - Krankiewicz A. (72)
Matematyka
5 b - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Technika
5 b - Grala J. (05)
Język polski
5 b - Brodovskij K. (103)
3 09:50-10:35 Język angielski
5 b j. ang. 1 - Wolna-Świątek D. (71)
Język angielski
5 b j. ang. 2 - Krankiewicz A. (72)
Język polski
5 b - Brodovskij K. (103)
Język polski
5 b - Brodovskij K. (103)
Język angielski
5 b j. ang. 1 - Wolna-Świątek D. (71)
Język angielski
5 b j. ang. 2 - Krankiewicz A. (104)
Matematyka
5 b - Kawałczewska-Kanut I. (205)
4 10:45-11:30 Matematyka
5 b - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Matematyka
5 b - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Religia / Etyka
5 b - Tyńska A. (205)
Informatyka
5 b inf.1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
5 b inf.2 - Grala J. (225)
Wychowanie fizyczne
5 b - Górecki P. (Sala 2p)
5 11:45-12:30 Historia
5 b - Różańska B. (221)
Religia / Etyka
5 b - Tyńska A. (204)
Wychowanie fizyczne
5 b - Górecki P. (Sala 2p)
Język polski
5 b - Brodovskij K. (103)
Geografia
5 b - Paprot B. (219)
6 12:45-13:30 Plastyka
5 b - Wiśniewska M. (06)
Muzyka
5 b - Junkiert J. (07)
Zajęcia z wychowawcą
5 b - Kawałczewska-Kanut I. (205)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
5 b - Górecki P. (Sala 2p)
8 14:30-15:15

Klasa 5 s - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
5 s - Umińska-Nowak A. (217)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz - Jasiński I. (SG 1)
Geografia
5 s - Paprot B. (219)
Język polski
5 s - Miszewska M. (105)
Informatyka
5 s inf. 1 - Grala J. (223)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz - Jasiński I. (SG 1)
Historia
5 s - Chwiałkowska A. (206)
Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język angielski
5 s - Krzemińska I. (106)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 s wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz - Jasiński I. (SG 1)
Język angielski
5 s - Krzemińska I. (104)
Język angielski
5 s - Krzemińska I. (106)
Język niemiecki
5 s - Pajączkowska S. (103)
Język polski
5 s - Miszewska M. (105)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 s wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz - Jasiński I. (SG 1)
Język polski
5 s - Miszewska M. (105)
Język polski
5 s - Miszewska M. (105)
Historia
5 s - Chwiałkowska A. (206)
Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
5 11:45-12:30 Język polski
5 s - Miszewska M. (105)
Matematyka
5 s - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Wychowanie fizyczne
5 s - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz - Jasiński I. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 s - Jasiński I. (sala g)
6 12:45-13:30 Muzyka
5 s - Junkiert J. (07)
Plastyka
5 s - Wiśniewska M. (06)
Wychowanie fizyczne
5 s - Jasiński I. (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch - Kulpiński A. (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz - Jasiński I. (orlik 2)
Wychowanie fizyczne
5 s - Jasiński I. (sala g)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
5 s - Pajączkowska S. (105)
Technika
5 s - Grala J. (05)
Religia / Etyka
5 s - Tyńska A. (05)
Religia / Etyka
5 s - Tyńska A. (05)
8 14:30-15:15 Informatyka
5 s inf. 2 - Grala J. (225)
Wychowanie do życia w rodzinie
5 s - Zwick A. (0.4)
Zajęcia z wychowawcą
5 s - Grala J. (05)

Klasa 6 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
6 a - Fistkowska R. (203)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Matematyka
6 a - Fistkowska R. (203)
2 08:55-09:40 Biologia
6 a - Umińska-Nowak A. (217)
Język polski
6 a - Brodovskij K. (103)
Zajęcia z wychowawcą
6 a - Chwiałkowska A. (206)
Język angielski
6 a - Stańczyk M. (104)
3 09:50-10:35 Język angielski
6 a - Stańczyk M. (212)
Muzyka
6 a - Junkiert J. (07)
Geografia
6 a - Paprot B. (219)
Historia
6 a - Chwiałkowska A. (206)
Informatyka
6 a inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
6 a inf 2 - Grala J. (225)
4 10:45-11:30 Historia
6 a - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
6 a - Brodovskij K. (103)
Język angielski
6 a - Stańczyk M. (05)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Język polski
6 a - Brodovskij K. (103)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Matematyka
6 a - Fistkowska R. (203)
Matematyka
6 a - Fistkowska R. (203)
Religia / Etyka
6 a - Tyńska A. (05)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
6 12:45-13:30 Język polski
6 a - Brodovskij K. (103)
Technika
6 a - Grala J. (05)
Religia / Etyka
6 a - Tyńska A. (06)
Plastyka
6 a - Wiśniewska M. (06)
7 13:40-14:25 Język polski
6 a - Brodovskij K. (103)
8 14:30-15:15

Klasa 6 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Technika
6 b - Grala J. (05)
Zajęcia z wychowawcą
6 b - Krzemińska I. (72)
2 08:55-09:40 Geografia
6 b - Paprot B. (219)
Język polski
6 b - Żbikowska M. (221)
Biologia
6 b - Umińska-Nowak A. (217)
Język angielski
6 b - Krzemińska I. (104)
Historia
6 b - Chwiałkowska A. (206)
3 09:50-10:35 Język polski
6 b - Żbikowska M. (221)
Język polski
6 b - Żbikowska M. (221)
Plastyka
6 b - Wiśniewska M. (06)
Język polski
6 b - Żbikowska M. (221)
Język polski
6 b - Żbikowska M. (221)
4 10:45-11:30 Język angielski
6 b - Krzemińska I. (104)
Historia
6 b - Chwiałkowska A. (206)
Informatyka
6 b inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
6 b inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Matematyka
6 b - Fistkowska R. (203)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
Język angielski
6 b - Krzemińska I. (104)
Muzyka
6 b - Junkiert J. (07)
Matematyka
6 b - Fistkowska R. (203)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch - Kulpiński A. (sala g)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz - Raczkowska J. (Sala 2p)
6 12:45-13:30 Matematyka
6 b - Fistkowska R. (203)
Religia / Etyka
6 b - Tyńska A. (75)
Matematyka
6 b - Fistkowska R. (203)
Religia / Etyka
6 b - Tyńska A. (204)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 6 c - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
6 c - Wolna-Świątek D. (224)
Wychowanie fizyczne
6 c - Czerwiński M. (Sala 2p)
2 08:55-09:40 Język polski
6 c - Gołębiewska J. (224)
Biologia
6 c - Umińska-Nowak A. (217)
Język polski
6 c - Gołębiewska J. (224)
Język angielski
6 c - Wolna-Świątek D. (224)
3 09:50-10:35 Geografia
6 c - Paprot B. (219)
Historia
6 c - Gołębiewska J. (224)
Język polski
6 c - Gołębiewska J. (224)
Matematyka
6 c - Cikorska A. (202)
Matematyka
6 c - Cikorska A. (202)
4 10:45-11:30 Język angielski
6 c - Wolna-Świątek D. (224)
Muzyka
6 c - Junkiert J. (07)
Matematyka
6 c - Cikorska A. (202)
Historia
6 c - Gołębiewska J. (224)
Język polski
6 c - Gołębiewska J. (224)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 c - Cikorska A. (202)
Wychowanie fizyczne
6 c - Czerwiński M. (Sala 2p)
Religia / Etyka
6 c - Jablońska J. (05)
Język polski
6 c - Gołębiewska J. (224)
Wychowanie fizyczne
6 c - Czerwiński M. (Sala 2p)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
6 c - Jablońska J. (224)
Technika
6 c - Grala J. (05)
Zajęcia z wychowawcą
6 c - Gołębiewska J. (224)
Plastyka
6 c - Wiśniewska M. (06)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
6 c - Czerwiński M. (Sala 2p)
Informatyka
6 c inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
6 c inf 2 - Grala J. (225)
8 14:30-15:15

Klasa 7 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
7 a - Gołębiewska J. (206)
Język angielski
7 a - Stańczyk M. (07)
Matematyka
7 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Język niemiecki
7 a - Radka W. (104)
Matematyka
7 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
2 08:55-09:40 Chemia
7 a - Lipińska B. (213)
Historia
7 a - Gołębiewska J. (07)
Chemia
7 a - Lipińska B. (213)
Fizyka
7 a - Szczodrowska M. (203)
Biologia
7 a - Nowak H. (217)
3 09:50-10:35 Język polski
7 a - Kujawska M. (106)
Język niemiecki
7 a - Radka W. (06)
Biologia
7 a - Nowak H. (217)
Matematyka
7 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (Sala 3)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (SG 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (orlik 1)
Język polski
7 a - Kujawska M. (106)
Geografia
7 a - Paprot B. (219)
Język polski
7 a - Kujawska M. (106)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 a - Kawałczewska-Kanut I. (205)
Fizyka
7 a - Szczodrowska M. (106)
Język polski
7 a - Kujawska M. (106)
Język polski
7 a - Kujawska M. (106)
Muzyka
7 a - Junkiert J. (07)
6 12:45-13:30 Język angielski
7 a - Stańczyk M. (0.4)
Geografia
7 a - Paprot B. (219)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (orlik 3)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (SG 2)
Język angielski
7 a - Stańczyk M. (106)
Religia / Etyka
7 a - Jablońska J. (05)
7 13:40-14:25 Informatyka
7 a inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 a inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Religia / Etyka
7 a - Jablońska J. (105)
Zajęcia z wychowawcą
7 a - Kujawska M. (106)
Plastyka
7 a - Wiśniewska M. (06)
8 14:30-15:15

Klasa 7 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
7 b - Lipińska B. (213)
Język polski
7 b - Żbikowska M. (221)
Chemia
7 b - Lipińska B. (213)
Historia
7 b - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
7 b - Żbikowska M. (221)
2 08:55-09:40 Język polski
7 b - Żbikowska M. (221)
Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (203)
Plastyka
7 b - Wiśniewska M. (06)
Język polski
7 b - Żbikowska M. (221)
Fizyka
7 b - Wawro M. (212)
3 09:50-10:35 Język angielski
7 b - Krzemińska I. (104)
Biologia
7 b - Nowak H. (217)
Język polski
7 b - Żbikowska M. (221)
Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (204)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (Sala 3)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (SG 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (orlik 1)
Fizyka
7 b - Wawro M. (212)
Zajęcia z wychowawcą
7 b - Żbikowska M. (221)
Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (213)
5 11:45-12:30 Historia
7 b - Chwiałkowska A. (206)
Język niemiecki
7 b - Radka W. (116)
Geografia
7 b - Paprot B. (219)
Religia / Etyka
7 b - Jablońska J. (07)
Język angielski
7 b - Krzemińska I. (206)
6 12:45-13:30 Matematyka
7 b - Szczodrowska M. (213)
Informatyka
7 b inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 b inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch - Górecki P. (orlik 3)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz - Raczkowska J. (SG 2)
Język angielski
7 b - Krzemińska I. (104)
Biologia
7 b - Nowak H. (217)
7 13:40-14:25 Muzyka
7 b - Junkiert J. (07)
Geografia
7 b - Paprot B. (219)
Język niemiecki
7 b - Radka W. (104)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
7 b - Jablońska J. (07)

Klasa 7 c - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
7 c - Wolna-Świątek D. (202)
Geografia
7 c - Paprot B. (219)
Język niemiecki
7 c - Pajączkowska S. (75)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
Religia / Etyka
7 c - Jablońska J. (217)
2 08:55-09:40 Matematyka
7 c - Cikorska A. (202)
Matematyka
7 c - Cikorska A. (202)
Fizyka
7 c - Wawro M. (212)
Biologia
7 c - Nowak H. (217)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
3 09:50-10:35 Historia
7 c - Chwiałkowska A. (206)
Chemia
7 c - Jakubowska I. (213)
Język polski
7 c - Szymborska D. (116)
Język polski
7 c - Szymborska D. (116)
Język polski
7 c - Szymborska D. (116)
4 10:45-11:30 Biologia
7 c - Nowak H. (217)
Język polski
7 c - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
Chemia
7 c - Jakubowska I. (213)
Fizyka
7 c - Wawro M. (212)
5 11:45-12:30 Muzyka
7 c - Junkiert J. (07)
Zajęcia z wychowawcą
7 c - Raczkowska J. (0.4)
Język angielski
7 c - Wolna-Świątek D. (75)
Matematyka
7 c - Cikorska A. (202)
Język niemiecki
7 c - Pajączkowska S. (75)
6 12:45-13:30 Język polski
7 c - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
Informatyka
7 c inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 c inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Historia
7 c - Chwiałkowska A. (206)
Matematyka
7 c - Cikorska A. (202)
7 13:40-14:25 Plastyka
7 c - Wiśniewska M. (06)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 c - Zwick A. (0.4)
Geografia
7 c - Paprot B. (219)
Język angielski
7 c - Wolna-Świątek D. (116)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
7 c - Jablońska J. (05)

Klasa 7 d - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Geografia
7 d - Paprot B. (219)
Biologia
7 d - Nowak H. (202)
Zajęcia z wychowawcą
7 d - Krankiewicz A. (202)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
Język angielski
7 d - Krankiewicz A. (202)
2 08:55-09:40 Język polski
7 d - Kujawska M. (106)
Matematyka
7 d - Żuchewicz M. (204)
Matematyka
7 d - Żuchewicz M. (204)
Język angielski
7 d - Krankiewicz A. (202)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
3 09:50-10:35 Matematyka
7 d - Żuchewicz M. (204)
Język polski
7 d - Kujawska M. (106)
Historia
7 d - Chwiałkowska A. (206)
Chemia
7 d - Jakubowska I. (213)
Historia
7 d - Chwiałkowska A. (206)
4 10:45-11:30 Język angielski
7 d - Krankiewicz A. (219)
Język niemiecki
7 d - Pajączkowska S. (75)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
Język niemiecki
7 d - Pajączkowska S. (205)
Biologia
7 d - Nowak H. (217)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
7 d - Jablońska J. (219)
Chemia
7 d - Jakubowska I. (213)
Informatyka
7 d inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 d inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Fizyka
7 d - Wawro M. (212)
Język polski
7 d - Kujawska M. (106)
6 12:45-13:30 Fizyka
7 d - Wawro M. (212)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch - Górecki P. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz - Raczkowska J. (SG 2P)
Język polski
7 d - Kujawska M. (106)
Geografia
7 d - Paprot B. (219)
Matematyka
7 d - Żuchewicz M. (204)
7 13:40-14:25 Plastyka
7 d - Wiśniewska M. (103)
Język polski
7 d - Kujawska M. (106)
Religia / Etyka
7 d - Jablońska J. (217)
Muzyka
7 d - Junkiert J. (204)
8 14:30-15:15

Klasa 7 e - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie do życia w rodzinie
7 e - Stańczyk M. (206)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
1 08:00-08:45 Biologia
7 e - Nowak H. (103)
Historia
7 e - Chwiałkowska A. (206)
Fizyka
7 e - Wawro M. (212)
Biologia
7 e - Nowak H. (212)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Język polski
7 e - Kujawska M. (106)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Chemia
7 e - Lipińska B. (213)
Matematyka
7 e - Żuchewicz M. (204)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Matematyka
7 e - Żuchewicz M. (204)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Język polski
7 e - Kujawska M. (106)
Fizyka
7 e - Wawro M. (212)
4 10:45-11:30 Język polski
7 e - Kujawska M. (106)
Chemia
7 e - Lipińska B. (213)
Matematyka
7 e - Żuchewicz M. (204)
Język polski
7 e - Kujawska M. (106)
Język angielski
7 e - Krzemińska I. (75)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 e - Żuchewicz M. (204)
Geografia
7 e - Paprot B. (219)
Język angielski
7 e - Krzemińska I. (103)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Religia / Etyka
7 e - Jablońska J. (72)
6 12:45-13:30 Język angielski
7 e - Krzemińska I. (104)
Język niemiecki
7 e - Pajączkowska S. (105)
Religia / Etyka
7 e - Jablońska J. (103)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Geografia
7 e - Paprot B. (219)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
7 e - Stępniak D. (75)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Muzyka
7 e - Junkiert J. (07)
Historia
7 e - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
7 e - Kujawska M. (106)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 e - Wiśniewska M. (06)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Informatyka
7 e inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 e inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Język niemiecki
7 e - Pajączkowska S. (104)

Klasa 7 s - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
1 08:00-08:45 Język polski
7 s - Miszewska M. (105)
Chemia
7 s - Lipińska B. (213)
Język polski
7 s - Miszewska M. (105)
Chemia
7 s - Lipińska B. (213)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Geografia
7 s - Paprot B. (219)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Fizyka
7 s - Wawro M. (212)
Religia / Etyka
7 s - Jablońska J. (0.4)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Historia
7 s - Chwiałkowska A. (206)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Język polski
7 s - Miszewska M. (105)
Język angielski
7 s - Krzemińska I. (06)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 s - Żuchewicz M. (204)
Fizyka
7 s - Wawro M. (212)
Biologia
7 s - Nowak H. (217)
Matematyka
7 s - Żuchewicz M. (204)
Język polski
7 s - Miszewska M. (105)
5 11:45-12:30 Biologia
7 s - Nowak H. (217)
Język polski
7 s - Miszewska M. (105)
Matematyka
7 s - Żuchewicz M. (204)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Matematyka
7 s - Żuchewicz M. (204)
6 12:45-13:30 Język niemiecki
7 s - Pajączkowska S. (204)
Język angielski
7 s - Krzemińska I. (104)
Język angielski
7 s - Krzemińska I. (105)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Historia
7 s - Chwiałkowska A. (206)
7 13:40-14:25 Muzyka
7 s - Junkiert J. (07)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 s - Zwick A. (103)
Język niemiecki
7 s - Pajączkowska S. (104)
Geografia
7 s - Paprot B. (219)
8 14:30-15:15 Zajęcia z wychowawcą
7 s - Żuchewicz M. (204)
Wychowanie fizyczne
7 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es dz - Stępniak D. (SG 2)
Religia / Etyka
7 s - Jablońska J. (103)
Informatyka
7 s inf 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
7 s inf 2 - Szczodrowska M. (225)
Plastyka
7 s - Wiśniewska M. (06)

Klasa 8 a - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
8 a ja 1 - Krankiewicz A. (112a)
Język angielski
8 a ja 2 - Olczak A. (104)
Język niemiecki
8 a jn 1 - Pajączkowska S. (103)
Język niemiecki
8 a jn 2 - Radka W. (104)
WOS
8 a - Radka W. (112a)
2 08:55-09:40 Biologia
8 a - Nowak H. (206)
Chemia
8 a - Jakubowska I. (213)
Matematyka
8 a - Fistkowska R. (203)
Historia
8 a - Gołębiewska J. (103)
Matematyka
8 a - Fistkowska R. (203)
3 09:50-10:35 Język polski
8 a - Brodovskij K. (103)
Matematyka
8 a - Fistkowska R. (203)
Fizyka
8 a - Wawro M. (212)
E-matematyka
8 a - Fistkowska R. (203)
Język polski
8 a - Brodovskij K. (103)
4 10:45-11:30 Fizyka
8 a - Wawro M. (212)
Historia
8 a - Gołębiewska J. (217)
Geografia
8 a - Paprot B. (219)
Język polski
8 a - Brodovskij K. (103)
Język angielski
8 a ja 1 - Krankiewicz A. (72)
Język angielski
8 a ja 2 - Olczak A. (104)
5 11:45-12:30 Matematyka
8 a - Fistkowska R. (203)
Język polski
8 a - Brodovskij K. (103)
Język angielski
8 a ja 1 - Krankiewicz A. (72)
Język angielski
8 a ja 2 - Olczak A. (104)
Chemia
8 a - Jakubowska I. (213)
WOS
8 a - Radka W. (112a)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
8 a - Tyńska A. (205)
Język polski
8 a - Brodovskij K. (103)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a - Świątek Ł. (206)
Język niemiecki
8 a jn 1 - Pajączkowska S. (72)
Język niemiecki
8 a jn 2 - Radka W. (112a)
Wychowanie fizyczne
8 a - Górecki P. (SG M)
7 13:40-14:25 Informatyka
8 a inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
8 a inf. 2 - Grala J. (225)
Wychowanie fizyczne
8 a - Górecki P. (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 a - Górecki P. (SG M)
Zajęcia z wychowawcą
8 a - Fistkowska R. (203)
Religia / Etyka
8 a - Tyńska A. (07)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
8 a - Górecki P. (SG M)
Wychowanie do życia w rodzinie
8 a - Zwick A. (203)

Klasa 8 b - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
8 b - Żbikowska M. (221)
Chemia
8 b - Jakubowska I. (06)
Język polski
8 b - Żbikowska M. (221)
Język angielski
8 b ja 1 - Olczak A. (104)
Język angielski
8 b ja 2 - Stańczyk M. (75)
2 08:55-09:40 Język angielski
8 b ja 1 - Olczak A. (104)
Język angielski
8 b ja 2 - Stańczyk M. (75)
Język niemiecki
8 b jn 1 - Radka W. (104)
Język niemiecki
8 b jn 2 - Pajączkowska S. (75)
Język polski
8 b - Żbikowska M. (221)
Chemia
8 b - Jakubowska I. (116)
Historia
8 b - Gołębiewska J. (202)
3 09:50-10:35 Matematyka
8 b - Fistkowska R. (203)
Geografia
8 b - Paprot B. (219)
Matematyka
8 b - Fistkowska R. (203)
Fizyka
8 b - Wawro M. (212)
Matematyka
8 b - Fistkowska R. (203)
4 10:45-11:30 Historia
8 b - Gołębiewska J. (203)
Matematyka
8 b - Fistkowska R. (203)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 - Czerwiński M. (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 - Stępniak D. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 - Czerwiński M. (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 - Stępniak D. (SG 2)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 b - Świątek Ł. (221)
5 11:45-12:30 Fizyka
8 b - Wawro M. (212)
Język polski
8 b - Żbikowska M. (221)
Biologia
8 b - Nowak H. (217)
WOS
8 b - Radka W. (205)
Język polski
8 b - Żbikowska M. (221)
6 12:45-13:30 Informatyka
8 b inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
8 b inf. 2 - Grala J. (225)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 - Czerwiński M. (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 - Stępniak D. (SG 2)
Język angielski
8 b ja 1 - Olczak A. (104)
Język angielski
8 b ja 2 - Stańczyk M. (75)
E-matematyka
8 b - Fistkowska R. (203)
Język niemiecki
8 b jn 1 - Radka W. (104)
Język niemiecki
8 b jn 2 - Pajączkowska S. (75)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
8 b - Tyńska A. (0.4)
WOS
8 b - Radka W. (217)
Zajęcia z wychowawcą
8 b - Stańczyk M. (217)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 - Czerwiński M. (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 - Stępniak D. (SG 2)
Religia / Etyka
8 b - Tyńska A. (217)

Klasa 8 c - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
8 c - Warabida E. (116)
Fizyka
8 c - Wawro M. (212)
Język polski
8 c - Szymborska D. (116)
Język angielski
8 c - Olczak A. (75)
Fizyka
8 c - Wawro M. (212)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Historia
8 c - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
8 c - Szymborska D. (116)
Geografia
8 c - Paprot B. (219)
Język polski
8 c - Szymborska D. (116)
3 09:50-10:35 Biologia
8 c - Nowak H. (217)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Matematyka
8 c - Szczodrowska M. (213)
4 10:45-11:30 Język polski
8 c - Szymborska D. (116)
Matematyka
8 c - Szczodrowska M. (106)
Język angielski
8 c - Olczak A. (104)
Matematyka
8 c - Szczodrowska M. (212)
Historia
8 c - Chwiałkowska A. (206)
5 11:45-12:30 Matematyka
8 c - Szczodrowska M. (213)
Język niemiecki
8 c - Pajączkowska S. (75)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 c - Świątek Ł. (06)
Język polski
8 c - Szymborska D. (116)
Język angielski
8 c - Olczak A. (104)
6 12:45-13:30 WOS
8 c - Radka W. (71)
WOS
8 c - Radka W. (106)
Chemia
8 c - Warabida E. (213)
E-matematyka
8 c - Szczodrowska M. (213)
Religia / Etyka
8 c - Tyńska A. (203)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
8 c - Szczodrowska M. (212)
Religia / Etyka
8 c - Tyńska A. (106)
Informatyka
8 c inf. 2 - Szczodrowska M. (225)
Język niemiecki
8 c - Pajączkowska S. (212)
8 14:30-15:15 Informatyka
8 c inf. 1 - Szczodrowska M. (225)

Klasa 8 d - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
8 d - Kujawska M. (106)
Język polski
8 d - Kujawska M. (106)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 d - Świątek Ł. (07)
Język polski
8 d - Kujawska M. (106)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Język angielski
8 d ja 1 - Krzemińska I. (0.4)
Język angielski
8 d ja 2 - Olczak A. (06)
Język niemiecki
8 d jn 1 - Pajączkowska S. (0.4)
Język niemiecki
8 d jn 2 - Radka W. (104)
Język polski
8 d - Kujawska M. (106)
WOS
8 d - Radka W. (112a)
3 09:50-10:35 Matematyka
8 d - Cikorska A. (202)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch - Kulpiński A. (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz - Raczkowska J. (SG 2)
Język niemiecki
8 d jn 1 - Pajączkowska S. (0.4)
Język niemiecki
8 d jn 2 - Radka W. (104)
4 10:45-11:30 Chemia
8 d - Warabida E. (213)
Matematyka
8 d - Cikorska A. (202)
Historia
8 d - Chwiałkowska A. (206)
E-matematyka
8 d - Cikorska A. (202)
Matematyka
8 d - Cikorska A. (202)
5 11:45-12:30 Język angielski
8 d ja 1 - Krzemińska I. (72)
Język angielski
8 d ja 2 - Olczak A. (06)
Biologia
8 d - Nowak H. (212)
Matematyka
8 d - Cikorska A. (202)
Język angielski
8 d ja 1 - Krzemińska I. (104)
Język angielski
8 d ja 2 - Olczak A. (71)
Fizyka
8 d - Wawro M. (212)
6 12:45-13:30 Historia
8 d - Chwiałkowska A. (206)
Fizyka
8 d - Wawro M. (212)
Geografia
8 d - Paprot B. (219)
Informatyka
8 d inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
8 d inf. 2 - Grala J. (225)
Język polski
8 d - Kujawska M. (106)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
8 d - Jablońska J. (203)
Chemia
8 d - Warabida E. (213)
WOS
8 d - Radka W. (105)
Zajęcia z wychowawcą
8 d - Cikorska A. (202)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
8 d - Jablońska J. (202)

Klasa 8 e - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Zajęcia z wychowawcą
8 e - Świątek Ł. (206)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Język angielski
8 e - Olczak A. (75)
Historia
8 e - Chwiałkowska A. (206)
Geografia
8 e - Paprot B. (219)
Język polski
8 e - Szymborska D. (116)
2 08:55-09:40 Chemia
8 e - Warabida E. (212)
Fizyka
8 e - Wawro M. (212)
Biologia
8 e - Nowak H. (75)
WOS
8 e - Radka W. (0.4)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
3 09:50-10:35 Język polski
8 e - Szymborska D. (116)
Matematyka
8 e - Cikorska A. (202)
Język niemiecki
8 e - Pajączkowska S. (202)
Język angielski
8 e - Olczak A. (75)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
4 10:45-11:30 Matematyka
8 e - Cikorska A. (202)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Religia / Etyka
8 e - Jablońska J. (0.4)
Język polski
8 e - Szymborska D. (116)
Język niemiecki
8 e - Pajączkowska S. (07)
5 11:45-12:30 WOS
8 e - Radka W. (75)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Chemia
8 e - Warabida E. (213)
Informatyka
8 e inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
8 e inf. 2 - Grala J. (225)
Matematyka
8 e - Cikorska A. (202)
6 12:45-13:30 Język angielski
8 e - Olczak A. (75)
Język polski
8 e - Szymborska D. (116)
Matematyka
8 e - Cikorska A. (202)
Matematyka
8 e - Cikorska A. (202)
Fizyka
8 e - Wawro M. (212)
7 13:40-14:25 Historia
8 e - Chwiałkowska A. (206)
Język polski
8 e - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Religia / Etyka
8 e - Jablońska J. (206)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
8 e - Stańczyk M. (206)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 e - Chyżyński C. (206)

Klasa 8 s - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Historia
8 s - Gołębiewska J. (116)
Matematyka
8 s - Fistkowska R. (203)
Język polski
8 s - Szymborska D. (116)
Historia
8 s - Gołębiewska J. (206)
2 08:55-09:40 Matematyka
8 s - Fistkowska R. (203)
Język polski
8 s - Szymborska D. (116)
Geografia
8 s - Paprot B. (219)
Język angielski
8 s - Olczak A. (75)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
3 09:50-10:35 Chemia
8 s - Warabida E. (213)
Fizyka
8 s - Wawro M. (212)
Język angielski
8 s - Olczak A. (104)
WOS
8 s - Radka W. (112a)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
4 10:45-11:30 WOS
8 s - Radka W. (112a)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Chemia
8 s - Warabida E. (213)
Matematyka
8 s - Fistkowska R. (203)
Język polski
8 s - Szymborska D. (116)
5 11:45-12:30 Język polski
8 s - Szymborska D. (116)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Język polski
8 s - Szymborska D. (116)
Język niemiecki
8 s - Pajączkowska S. (0.4)
Matematyka
8 s - Fistkowska R. (203)
6 12:45-13:30 Biologia
8 s - Nowak H. (217)
Matematyka
8 s - Fistkowska R. (203)
Wychowanie do życia w rodzinie
8 s - Zwick A. (0.4)
Fizyka
8 s - Wawro M. (212)
Język angielski
8 s - Olczak A. (116)
7 13:40-14:25 Język polski
8 s - Szymborska D. (116)
Język niemiecki
8 s - Pajączkowska S. (224)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 s - Chyżyński C. (116)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
8 s - Tyńska A. (116)
Informatyka
8 s inf. 1 - Aleksandrowicz K. (223)
Informatyka
8 s inf. 2 - Szczodrowska M. (225)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 es ch - Świątek Ł. (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz - Jasiński I. (SG 2)
Religia / Etyka
8 s - Tyńska A. (116)

Nauczyciel Aleksandrowicz Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Informatyka
4 b inf.1 (223)
Informatyka
6 a inf 1 (223)
4 10:45-11:30 Informatyka
6 b inf 1 (223)
Informatyka
5 b inf.1 (223)
Informatyka
4 s inf.1 (223)
5 11:45-12:30 Informatyka
5 a inf. 1 (223)
Informatyka
7 d inf 1 (223)
Informatyka
8 e inf. 1 (223)
6 12:45-13:30 Informatyka
8 b inf. 1 (223)
Informatyka
7 b inf 1 (223)
Informatyka
7 c inf 1 (223)
Informatyka
8 d inf. 1 (223)
Informatyka
4 a inf.2 (223)
7 13:40-14:25 Informatyka
8 a inf. 1 (223)
Informatyka
7 a inf 1 (223)
Informatyka
6 c inf 1 (223)
Informatyka
4 a inf.1 (223)
8 14:30-15:15 Informatyka
8 s inf. 1 (223)
Informatyka
7 e inf 1 (223)
Informatyka
7 s inf 1 (223)

Nauczyciel Bendysz Alicja - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Bieńkowska Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Brodovskij Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
5 a (103)
Język polski
5 a (103)
2 08:55-09:40 Język polski
5 b (103)
Język polski
5 a (103)
Język polski
6 a (103)
Język polski
5 b (103)
3 09:50-10:35 Język polski
8 a (103)
Język polski
5 b (103)
Język polski
5 b (103)
Język polski
8 a (103)
4 10:45-11:30 Język polski
5 a (103)
Język polski
6 a (103)
Zajęcia z wychowawcą
5 a (103)
Język polski
8 a (103)
Język polski
6 a (103)
5 11:45-12:30 Język polski
8 a (103)
Język polski
5 b (103)
6 12:45-13:30 Język polski
6 a (103)
Język polski
8 a (103)
Język polski
5 a (103)
7 13:40-14:25 Język polski
6 a (103)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Chuda Mariola - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Chwiałkowska Aneta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
7 e (206)
Historia
8 e (206)
Historia
7 b (206)
2 08:55-09:40 Historia
8 c (206)
Historia
5 s (206)
Zajęcia z wychowawcą
6 a (206)
Historia
6 b (206)
3 09:50-10:35 Historia
7 c (206)
Historia
7 s (206)
Historia
7 d (206)
Historia
6 a (206)
Historia
7 d (206)
4 10:45-11:30 Historia
6 a (206)
Historia
6 b (206)
Historia
8 d (206)
Historia
5 s (206)
Historia
8 c (206)
5 11:45-12:30 Historia
7 b (206)
6 12:45-13:30 Historia
8 d (206)
Historia
7 c (206)
Historia
7 s (206)
7 13:40-14:25 Historia
8 e (206)
Historia
7 e (206)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Chyżyński Cezary - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25 Edukacja dla bezpieczeństwa
8 s (116)
8 14:30-15:15 Edukacja dla bezpieczeństwa
8 e (206)

Nauczyciel Cieśla Monika - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Cikorska Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Matematyka
7 c (202)
Matematyka
7 c (202)
3 09:50-10:35 Matematyka
8 d (202)
Matematyka
8 e (202)
Matematyka
6 c (202)
Matematyka
6 c (202)
4 10:45-11:30 Matematyka
8 e (202)
Matematyka
8 d (202)
Matematyka
6 c (202)
E-matematyka
8 d (202)
Matematyka
8 d (202)
5 11:45-12:30 Matematyka
6 c (202)
Matematyka
8 d (202)
Matematyka
7 c (202)
Matematyka
8 e (202)
6 12:45-13:30 Matematyka
8 e (202)
Matematyka
8 e (202)
Matematyka
7 c (202)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
8 d (202)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Czerwiński Marek - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
6 c (Sala 2p)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 wf dz. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. (SG 2P)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 wf dz. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
4 wf dz. (SG 2P)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 (SG M)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 wf dz. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
6 c (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
6 c (Sala 2p)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 wf dz. (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 s (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 s (sala g)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
6 c (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
4 s (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 s (sala g)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
8 b wf 1 (SG M)

Nauczyciel Fabiszewski Krzysztof - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Fistkowska Renata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
6 a (203)
Matematyka
8 s (203)
Matematyka
6 a (203)
2 08:55-09:40 Matematyka
8 s (203)
Matematyka
8 a (203)
Matematyka
8 a (203)
3 09:50-10:35 Matematyka
8 b (203)
Matematyka
8 a (203)
Matematyka
8 b (203)
E-matematyka
8 a (203)
Matematyka
8 b (203)
4 10:45-11:30 Matematyka
8 b (203)
Matematyka
8 s (203)
Matematyka
6 b (203)
5 11:45-12:30 Matematyka
8 a (203)
Matematyka
6 a (203)
Matematyka
6 a (203)
Matematyka
6 b (203)
Matematyka
8 s (203)
6 12:45-13:30 Matematyka
6 b (203)
Matematyka
8 s (203)
Matematyka
6 b (203)
E-matematyka
8 b (203)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
8 a (203)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Garwacka Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Gołębiewska Joanna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
7 a (206)
Historia
8 s (116)
Historia
4 a (204)
Historia
8 s (206)
2 08:55-09:40 Język polski
6 c (224)
Historia
7 a (07)
Język polski
6 c (224)
Historia
8 a (103)
Historia
8 b (202)
3 09:50-10:35 Historia
4 s (112a)
Historia
6 c (224)
Język polski
6 c (224)
Historia
4 b (106)
4 10:45-11:30 Historia
8 b (203)
Historia
8 a (217)
Historia
6 c (224)
Język polski
6 c (224)
5 11:45-12:30 Język polski
6 c (224)
6 12:45-13:30 Zajęcia z wychowawcą
6 c (224)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Goździńska Dorota - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Górecki Piotr - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 b (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch (SG 2)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
4 wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch (SG 2)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
4 wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
4 wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (Sala 3)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 ab ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 b (Sala 2p)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 b (Sala 2p)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
7 cd ch (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 ab ch (orlik 3)
Wychowanie fizyczne
8 a (SG M)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
5 b (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 a (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 a (SG M)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
8 a (SG M)

Nauczyciel Grala Jadwiga - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Technika
6 b (05)
Informatyka
5 s inf. 1 (223)
2 08:55-09:40 Technika
5 b (05)
3 09:50-10:35 Informatyka
4 b inf.2 (225)
Informatyka
6 a inf 2 (225)
4 10:45-11:30 Technika
4 b (05)
Informatyka
5 b inf.2 (225)
Informatyka
4 s inf.2 (225)
5 11:45-12:30 Informatyka
5 a inf. 2 (225)
Technika
4 a (05)
Informatyka
8 e inf. 2 (225)
Technika
5 a (05)
6 12:45-13:30 Informatyka
8 b inf. 2 (225)
Technika
6 a (05)
Technika
6 c (05)
Informatyka
8 d inf. 2 (225)
7 13:40-14:25 Informatyka
8 a inf. 2 (225)
Technika
5 s (05)
Informatyka
6 c inf 2 (225)
8 14:30-15:15 Informatyka
5 s inf. 2 (225)
Technika
4 s (05)
Zajęcia z wychowawcą
5 s (05)

Nauczyciel Intendent - Kwiatkowska Renata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Jablońska Jolanta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Religia / Etyka
7 c (217)
2 08:55-09:40 Religia / Etyka
4 a (05)
Religia / Etyka
7 s (0.4)
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
4 s (112a)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
8 e (0.4)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
7 d (219)
Religia / Etyka
6 c (05)
Religia / Etyka
7 b (07)
Religia / Etyka
7 e (72)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
6 c (224)
Religia / Etyka
7 e (103)
Religia / Etyka
4 a (0.4)
Religia / Etyka
7 a (05)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
8 d (203)
Religia / Etyka
4 s (112a)
Religia / Etyka
7 a (105)
Religia / Etyka
7 d (217)
Religia / Etyka
8 e (206)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
7 c (05)
Religia / Etyka
7 b (07)
Religia / Etyka
7 s (103)
Religia / Etyka
8 d (202)

Nauczyciel Jakubowska Izabela - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
8 b (06)
2 08:55-09:40 Chemia
8 a (213)
Chemia
8 b (116)
3 09:50-10:35 Chemia
7 c (213)
Chemia
7 d (213)
4 10:45-11:30 Chemia
7 c (213)
5 11:45-12:30 Chemia
7 d (213)
Chemia
8 a (213)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Jasiński Ireneusz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz (SG 1)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
5 s wf dz (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 s wf dz (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 s wf dz (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 s (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz (SG 1)
Wychowanie fizyczne
5 s (sala g)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 s (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s wf dz (orlik 2)
Wychowanie fizyczne
5 s (sala g)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 es dz (SG 2)

Nauczyciel Junkiert Jolanta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Muzyka
4 s (07)
3 09:50-10:35 Muzyka
6 a (07)
4 10:45-11:30 Muzyka
6 c (07)
Muzyka
4 a (07)
5 11:45-12:30 Muzyka
7 c (07)
Muzyka
6 b (07)
Muzyka
7 a (07)
6 12:45-13:30 Muzyka
5 s (07)
Muzyka
5 b (07)
Muzyka
4 b (07)
Muzyka
5 a (07)
7 13:40-14:25 Muzyka
7 s (07)
Muzyka
7 b (07)
Muzyka
7 e (07)
Muzyka
7 d (204)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kawałczewska-Kanut Iwona - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 s (205)
Matematyka
7 a (205)
Matematyka
7 a (205)
2 08:55-09:40 Matematyka
5 s (205)
Matematyka
5 b (205)
Matematyka
5 s (205)
Matematyka
5 a (205)
3 09:50-10:35 Matematyka
5 a (205)
Matematyka
5 a (205)
Matematyka
5 a (205)
Matematyka
7 a (205)
Matematyka
5 b (205)
4 10:45-11:30 Matematyka
5 b (205)
Matematyka
5 b (205)
Matematyka
5 s (205)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 a (205)
Matematyka
5 s (205)
Matematyka
4 s (205)
Matematyka
4 s (205)
6 12:45-13:30 Matematyka
4 s (205)
Zajęcia z wychowawcą
5 b (205)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kobylańska Iwona - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Krankiewicz Andżelika - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
8 a ja 1 (112a)
Zajęcia z wychowawcą
7 d (202)
Język angielski
7 d (202)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 a j.ang. 2 (72)
Język angielski
5 b j. ang. 2 (72)
Język angielski
7 d (202)
3 09:50-10:35 Język angielski
5 b j. ang. 2 (72)
Język angielski
5 b j. ang. 2 (104)
4 10:45-11:30 Język angielski
7 d (219)
Język angielski
5 a j.ang. 2 (104)
Język angielski
5 a j.ang. 2 (72)
Język angielski
8 a ja 1 (72)
5 11:45-12:30 Język angielski
8 a ja 1 (72)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Krzemińska Iwona - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Zajęcia z wychowawcą
6 b (72)
2 08:55-09:40 Język angielski
4 s (112a)
Język angielski
8 d ja 1 (0.4)
Język angielski
6 b (104)
Język angielski
5 s (106)
3 09:50-10:35 Język angielski
7 b (104)
Język angielski
5 s (104)
Język angielski
5 s (106)
Język angielski
7 s (06)
4 10:45-11:30 Język angielski
6 b (104)
Język angielski
4 s (112a)
Język angielski
4 s (112a)
Język angielski
7 e (75)
5 11:45-12:30 Język angielski
8 d ja 1 (72)
Język angielski
6 b (104)
Język angielski
7 e (103)
Język angielski
8 d ja 1 (104)
Język angielski
7 b (206)
6 12:45-13:30 Język angielski
7 e (104)
Język angielski
7 s (104)
Język angielski
7 s (105)
Język angielski
7 b (104)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kujawska Marzena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
8 d (106)
Język polski
8 d (106)
Język polski
8 d (106)
2 08:55-09:40 Język polski
7 d (106)
Język polski
7 e (106)
Język polski
8 d (106)
3 09:50-10:35 Język polski
7 a (106)
Język polski
7 d (106)
Język polski
7 e (106)
4 10:45-11:30 Język polski
7 e (106)
Język polski
7 a (106)
Język polski
7 e (106)
Język polski
7 a (106)
5 11:45-12:30 Język polski
7 a (106)
Język polski
7 a (106)
Język polski
7 d (106)
6 12:45-13:30 Język polski
7 d (106)
Język polski
8 d (106)
7 13:40-14:25 Język polski
7 d (106)
Zajęcia z wychowawcą
7 a (106)
Język polski
7 e (106)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kulpińska Monika - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kulpiński Andrzej - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 a wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch (sala g)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
8 cd ch (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 a wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
5 a wf ch (SG M)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
5 s wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
8 cd ch (Sala 2p)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
5 s wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 a wf ch (SG M)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 ab ch (sala g)
Wychowanie fizyczne
5 s wf ch (SG M)
Wychowanie fizyczne
6 ab ch (sala g)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
5 s wf ch (SG M)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Kuźniewska Maria - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Lewandowska Sylwia - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Lipińska Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
7 b (213)
Chemia
7 s (213)
Chemia
7 b (213)
Chemia
7 s (213)
2 08:55-09:40 Chemia
7 a (213)
Chemia
7 a (213)
Chemia
7 e (213)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30 Chemia
7 e (213)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Łubińska Danuta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Mazur Agata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Mękarska Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Miszewska Milena-Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
7 s (105)
Język polski
7 s (105)
Język polski
5 s (105)
Język polski
4 b (105)
2 08:55-09:40 Język polski
4 a (105)
Język polski
4 b (105)
Język polski
4 a (105)
Język polski
4 a (105)
3 09:50-10:35 Język polski
4 b (105)
Język polski
4 a (105)
Język polski
4 a (105)
Język polski
7 s (105)
Język polski
5 s (105)
4 10:45-11:30 Zajęcia z wychowawcą
4 a (105)
Język polski
5 s (105)
Język polski
5 s (105)
Język polski
4 b (105)
Język polski
7 s (105)
5 11:45-12:30 Język polski
5 s (105)
Język polski
7 s (105)
Język polski
4 b (105)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Mrowiec Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Nisztor Dorota - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Nowak Hanna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
7 e (103)
Biologia
7 d (202)
Biologia
5 b (217)
Biologia
7 e (212)
2 08:55-09:40 Biologia
8 a (206)
Przyroda
4 a (205)
Biologia
8 e (75)
Biologia
7 c (217)
Biologia
7 a (217)
3 09:50-10:35 Biologia
8 c (217)
Biologia
7 b (217)
Biologia
7 a (217)
4 10:45-11:30 Biologia
7 c (217)
Biologia
7 s (217)
Biologia
7 d (217)
5 11:45-12:30 Biologia
7 s (217)
Biologia
8 d (212)
Biologia
8 b (217)
Przyroda
4 a (217)
6 12:45-13:30 Biologia
8 s (217)
Biologia
7 b (217)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Olczak Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
8 a ja 2 (104)
Język angielski
8 e (75)
Język angielski
8 c (75)
Język angielski
8 b ja 1 (104)
2 08:55-09:40 Język angielski
8 b ja 1 (104)
Język angielski
8 d ja 2 (06)
Język angielski
8 s (75)
3 09:50-10:35 Język angielski
4 a (75)
Język angielski
8 s (104)
Język angielski
8 e (75)
Język angielski
4 a (75)
4 10:45-11:30 Język angielski
8 c (104)
Język angielski
4 a (104)
Język angielski
8 a ja 2 (104)
5 11:45-12:30 Język angielski
8 d ja 2 (06)
Język angielski
8 a ja 2 (104)
Język angielski
8 d ja 2 (71)
Język angielski
8 c (104)
6 12:45-13:30 Język angielski
8 e (75)
Język angielski
8 b ja 1 (104)
Język angielski
8 s (116)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Pajączkowska Sylwia - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język niemiecki
8 a jn 1 (103)
Język niemiecki
7 c (75)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
8 b jn 2 (75)
Język niemiecki
8 d jn 1 (0.4)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
8 e (202)
Język niemiecki
5 s (103)
Język niemiecki
8 d jn 1 (0.4)
4 10:45-11:30 Język niemiecki
7 d (75)
Język niemiecki
7 d (205)
Język niemiecki
8 e (07)
5 11:45-12:30 Język niemiecki
8 c (75)
Język niemiecki
8 s (0.4)
Język niemiecki
7 c (75)
6 12:45-13:30 Język niemiecki
7 s (204)
Język niemiecki
7 e (105)
Język niemiecki
8 a jn 1 (72)
Język niemiecki
8 b jn 2 (75)
7 13:40-14:25 Język niemiecki
5 s (105)
Język niemiecki
8 s (224)
Język niemiecki
7 s (104)
Język niemiecki
8 c (212)
8 14:30-15:15 Język niemiecki
7 e (104)

Nauczyciel Paprot Barbara - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Geografia
7 d (219)
Geografia
7 c (219)
Geografia
5 s (219)
Geografia
8 e (219)
2 08:55-09:40 Geografia
6 b (219)
Geografia
7 s (219)
Geografia
8 s (219)
Geografia
8 c (219)
3 09:50-10:35 Geografia
6 c (219)
Geografia
8 b (219)
Geografia
6 a (219)
Geografia
5 a (219)
4 10:45-11:30 Przyroda
4 b (219)
Geografia
8 a (219)
Geografia
7 a (219)
5 11:45-12:30 Geografia
7 e (219)
Geografia
7 b (219)
Przyroda
4 b (219)
Geografia
5 b (219)
6 12:45-13:30 Geografia
7 a (219)
Geografia
8 d (219)
Geografia
7 d (219)
Geografia
7 e (219)
7 13:40-14:25 Geografia
7 c (219)
Geografia
7 b (219)
Geografia
7 s (219)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Pawlak Katarzyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Przewodniczący Rady Rodziców - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Przybyt Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Raczkowska Julita - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
5 a wf dz (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz (SG 2P)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
8 cd dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz (SG 2P)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
8 cd dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 cd dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz (SG 2)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
7 ab dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz (orlik 1)
Wychowanie fizyczne
7 cd dz (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz (Sala 2p)
Wychowanie fizyczne
5 a wf dz (Sala 2p)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
6 ab dz (Sala 2p)
Zajęcia z wychowawcą
7 c (0.4)
Wychowanie fizyczne
6 ab dz (Sala 2p)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
7 cd dz (SG 2P)
Wychowanie fizyczne
7 ab dz (SG 2)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Radka Wioletta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język niemiecki
8 a jn 2 (104)
WOS
8 a (112a)
Język niemiecki
7 a (104)
Język niemiecki
4 s (112a)
2 08:55-09:40 Język niemiecki
8 b jn 1 (104)
Język niemiecki
8 d jn 2 (104)
WOS
8 e (0.4)
WOS
8 d (112a)
3 09:50-10:35 Język niemiecki
7 a (06)
Język niemiecki
4 s (112a)
WOS
8 s (112a)
Język niemiecki
8 d jn 2 (104)
4 10:45-11:30 WOS
8 s (112a)
5 11:45-12:30 WOS
8 e (75)
Język niemiecki
7 b (116)
WOS
8 b (205)
WOS
8 a (112a)
6 12:45-13:30 WOS
8 c (71)
WOS
8 c (106)
Język niemiecki
8 a jn 2 (112a)
Język niemiecki
8 b jn 1 (104)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
4 s (112a)
WOS
8 b (217)
WOS
8 d (105)
Język niemiecki
7 b (104)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Romanewicz-Osińska Iwona - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Różańska Beata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Historia
5 b (205)
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 Historia
5 b (221)
Historia
5 a (217)
6 12:45-13:30 Historia
5 a (219)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Sekretariat szkoły - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Słomska Aleksandra - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Staniszewska Hanna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stańczyk Magdalena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie do życia w rodzinie
7 e (206)
1 08:00-08:45 Język angielski
7 a (07)
Język angielski
8 b ja 2 (75)
2 08:55-09:40 Język angielski
8 b ja 2 (75)
Język angielski
6 a (104)
3 09:50-10:35 Język angielski
6 a (212)
4 10:45-11:30 Język angielski
6 a (05)
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30 Język angielski
7 a (0.4)
Język angielski
8 b ja 2 (75)
Język angielski
7 a (106)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
8 b (217)
Wychowanie do życia w rodzinie
4 s (112a)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
8 e (206)

Nauczyciel Stasiak Jadwiga - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stelmaszewski Przemysław - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Stępniak Dorota - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
4 a (sala g1)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 (SG 2)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 (SG 2)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
4 a (sala g1)
Wychowanie fizyczne
4 a (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
6 12:45-13:30 Wychowanie fizyczne
4 b (sala g1)
Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 (SG 2)
Wychowanie fizyczne
4 a (Basen)
Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
7 e (75)
Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
4 b (Basen)
Wychowanie fizyczne
4 b (sala g1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
8 b wf 2 (SG 2)
Wychowanie fizyczne
7 es dz (SG 2)
Wychowanie fizyczne
4 b (Basen)

Nauczyciel Szczodrowska Martyna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Matematyka
7 b (203)
Fizyka
7 a (203)
3 09:50-10:35 Matematyka
7 b (204)
Matematyka
8 c (213)
4 10:45-11:30 Matematyka
8 c (106)
Informatyka
6 b inf 2 (225)
Matematyka
8 c (212)
Matematyka
7 b (213)
5 11:45-12:30 Matematyka
8 c (213)
Fizyka
7 a (106)
Informatyka
7 d inf 2 (225)
6 12:45-13:30 Matematyka
7 b (213)
Informatyka
7 b inf 2 (225)
Informatyka
7 c inf 2 (225)
E-matematyka
8 c (213)
7 13:40-14:25 Zajęcia z wychowawcą
8 c (212)
Informatyka
7 a inf 2 (225)
Informatyka
8 c inf. 2 (225)
8 14:30-15:15 Informatyka
8 c inf. 1 (225)
Informatyka
8 s inf. 2 (225)
Informatyka
7 e inf 2 (225)
Informatyka
7 s inf 2 (225)

Nauczyciel Sztenderewicz Elżbieta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Szulc Mirosława - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Szwech Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Szymborska Daria - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
8 c (116)
Język polski
8 s (116)
Język polski
8 e (116)
2 08:55-09:40 Język polski
8 s (116)
Język polski
8 c (116)
Język polski
8 c (116)
3 09:50-10:35 Język polski
8 e (116)
Język polski
7 c (116)
Język polski
7 c (116)
Język polski
7 c (116)
4 10:45-11:30 Język polski
8 c (116)
Język polski
7 c (116)
Język polski
8 e (116)
Język polski
8 s (116)
5 11:45-12:30 Język polski
8 s (116)
Język polski
8 s (116)
Język polski
8 c (116)
6 12:45-13:30 Język polski
7 c (116)
Język polski
8 e (116)
7 13:40-14:25 Język polski
8 s (116)
Język polski
8 e (116)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Śmigalska Monika - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Świątek Łukasz - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55 Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
Zajęcia z wychowawcą
8 e (206)
Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
1 08:00-08:45 Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 d (07)
Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
2 08:55-09:40 Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
3 09:50-10:35 Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
4 10:45-11:30 Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 b (221)
5 11:45-12:30 Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
Edukacja dla bezpieczeństwa
8 c (06)
Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
6 12:45-13:30 Edukacja dla bezpieczeństwa
8 a (206)
Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
7 13:40-14:25 Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
8 14:30-15:15 Wychowanie fizyczne
7 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)
Wychowanie fizyczne
8 es ch (SG 1)

Nauczyciel Tomaszewska Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Tyńska Agnieszka - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35 Religia / Etyka
5 a (0.4)
4 10:45-11:30 Religia / Etyka
5 b (205)
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
5 b (204)
Religia / Etyka
5 a (0.4)
Religia / Etyka
6 a (05)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
8 a (205)
Religia / Etyka
6 b (75)
Religia / Etyka
6 a (06)
Religia / Etyka
6 b (204)
Religia / Etyka
8 c (203)
7 13:40-14:25 Religia / Etyka
8 b (0.4)
Religia / Etyka
8 c (106)
Religia / Etyka
5 s (05)
Religia / Etyka
5 s (05)
Religia / Etyka
8 a (07)
8 14:30-15:15 Religia / Etyka
8 s (116)
Religia / Etyka
8 b (217)
Religia / Etyka
8 s (116)

Nauczyciel Umińska-Nowak Anna - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Biologia
5 s (217)
Biologia
5 a (217)
Przyroda
4 s (217)
2 08:55-09:40 Biologia
6 a (217)
Biologia
6 c (217)
Biologia
6 b (217)
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 Przyroda
4 s (217)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Warabida Ewa - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Chemia
8 c (116)
2 08:55-09:40 Chemia
8 e (212)
3 09:50-10:35 Chemia
8 s (213)
4 10:45-11:30 Chemia
8 d (213)
Chemia
8 s (213)
5 11:45-12:30 Chemia
8 e (213)
6 12:45-13:30 Chemia
8 c (213)
7 13:40-14:25 Chemia
8 d (213)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wawro Małgorzata - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Fizyka
8 c (212)
Fizyka
7 e (212)
Fizyka
8 c (212)
2 08:55-09:40 Fizyka
8 e (212)
Fizyka
7 c (212)
Fizyka
7 s (212)
Fizyka
7 b (212)
3 09:50-10:35 Fizyka
8 s (212)
Fizyka
8 a (212)
Fizyka
8 b (212)
Fizyka
7 e (212)
4 10:45-11:30 Fizyka
8 a (212)
Fizyka
7 s (212)
Fizyka
7 b (212)
Fizyka
7 c (212)
5 11:45-12:30 Fizyka
8 b (212)
Fizyka
7 d (212)
Fizyka
8 d (212)
6 12:45-13:30 Fizyka
7 d (212)
Fizyka
8 d (212)
Fizyka
8 s (212)
Fizyka
8 e (212)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wiśniewska Mirosława - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40 Plastyka
7 b (06)
3 09:50-10:35 Plastyka
6 b (06)
4 10:45-11:30 Plastyka
4 a (06)
5 11:45-12:30 Plastyka
5 a (06)
Plastyka
4 s (06)
Plastyka
4 b (06)
6 12:45-13:30 Plastyka
5 b (06)
Plastyka
5 s (06)
Plastyka
6 a (06)
Plastyka
6 c (06)
7 13:40-14:25 Plastyka
7 c (06)
Plastyka
7 d (103)
Plastyka
7 a (06)
8 14:30-15:15 Plastyka
7 e (06)
Plastyka
7 s (06)

Nauczyciel Wolna Elżbieta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30 Religia / Etyka
4 b (07)
6 12:45-13:30 Religia / Etyka
4 b (07)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wolna-Świątek Daria - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język angielski
7 c (202)
Język angielski
6 c (224)
2 08:55-09:40 Język angielski
5 a j.ang. 1 (71)
Język angielski
5 b j. ang. 1 (71)
Język angielski
6 c (224)
Język angielski
4 b (75)
3 09:50-10:35 Język angielski
5 b j. ang. 1 (71)
Język angielski
4 b (75)
Język angielski
5 b j. ang. 1 (71)
4 10:45-11:30 Język angielski
6 c (224)
Język angielski
5 a j.ang. 1 (71)
Zajęcia z wychowawcą
4 b (75)
Język angielski
5 a j.ang. 1 (71)
5 11:45-12:30 Język angielski
4 b (104)
Język angielski
7 c (75)
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25 Język angielski
7 c (116)
8 14:30-15:15

Nauczyciel Wrześniewska Wioletta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Zwick Aneta - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30 Wychowanie do życia w rodzinie
5 a (0.4)
Wychowanie do życia w rodzinie
8 s (0.4)
7 13:40-14:25 Wychowanie do życia w rodzinie
7 c (0.4)
Wychowanie do życia w rodzinie
7 s (103)
8 14:30-15:15 Wychowanie do życia w rodzinie
5 s (0.4)
Wychowanie do życia w rodzinie
8 a (203)

Nauczyciel Żbikowska Monika - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Język polski
8 b (221)
Język polski
7 b (221)
Język polski
4 s (221)
Język polski
8 b (221)
Język polski
7 b (221)
2 08:55-09:40 Język polski
7 b (221)
Język polski
6 b (221)
Język polski
8 b (221)
Język polski
7 b (221)
Język polski
4 s (221)
3 09:50-10:35 Język polski
6 b (221)
Język polski
6 b (221)
Język polski
7 b (221)
Język polski
6 b (221)
Język polski
6 b (221)
4 10:45-11:30 Język polski
4 s (221)
Język polski
4 s (221)
Zajęcia z wychowawcą
7 b (221)
5 11:45-12:30 Język polski
8 b (221)
Język polski
8 b (221)
6 12:45-13:30 Język polski
4 s (221)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Nauczyciel Żuchewicz Magdalena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45 Matematyka
4 a (204)
Matematyka
4 b (204)
Matematyka
4 a (204)
2 08:55-09:40 Matematyka
4 b (204)
Matematyka
7 d (204)
Matematyka
7 d (204)
Matematyka
7 e (204)
3 09:50-10:35 Matematyka
7 d (204)
Matematyka
7 e (204)
Matematyka
4 b (204)
4 10:45-11:30 Matematyka
7 s (204)
Matematyka
4 a (204)
Matematyka
7 e (204)
Matematyka
7 s (204)
Matematyka
4 b (204)
5 11:45-12:30 Matematyka
7 e (204)
Matematyka
7 s (204)
Matematyka
4 a (204)
Matematyka
7 s (204)
6 12:45-13:30 Matematyka
7 d (204)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15 Zajęcia z wychowawcą
7 s (204)

Nauczyciel Żyłowska Milena - plan lekcji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
0 07:10-07:55
1 08:00-08:45
2 08:55-09:40
3 09:50-10:35
4 10:45-11:30
5 11:45-12:30
6 12:45-13:30
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Dziennik 1 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (225)
08:00-08:45
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (14)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Goździńska D. (sala g1)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Goździńska D. (sala g1)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
10:45-11:30
Język angielski
Krankiewicz A. (14)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Goździńska D. (sala g1)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
08:55-09:40
Język angielski
Krankiewicz A. (14)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Goździńska D. (14)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (14)

Dziennik 1 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (225)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Bieńkowska K. (sala g1)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
09:50-10:35
Język angielski
Krankiewicz A. (3)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Bieńkowska K. (sala g1)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (3)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Bieńkowska K. (sala g1)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bieńkowska K. (3)
09:50-10:35
Język angielski
Krankiewicz A. (3)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (3)

Dziennik 1 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kuźniewska M. (sala g1)
10:45-11:30
Język angielski
Stańczyk M. (4)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
09:50-10:35
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (4)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kuźniewska M. (sala g1)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Kuźniewska M. (sala g1)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (225)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kuźniewska M. (4)
09:50-10:35
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (4)
10:45-11:30
Język angielski
Stańczyk M. (4)

Dziennik 2 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (225)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Stasiak J. (sala g)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Stasiak J. (sala g)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (13)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Stasiak J. (sala g)
11:45-12:30
Język angielski
Stańczyk M. (13)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (13)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
09:50-10:35
Język angielski
Stańczyk M. (13)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Stasiak J. (13)

Dziennik 2 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (54)
11:45-12:30
Język angielski
Krankiewicz A. (54)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Bendysz A. (sala g1)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (225)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Bendysz A. (sala g1)
09:50-10:35
Język angielski
Krankiewicz A. (54)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Bendysz A. (sala g1)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
08:00-08:45
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (54)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Bendysz A. (54)

Dziennik 2 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Różańska B. (sala g1)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (53)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (225)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Różańska B. (sala g1)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
08:00-08:45
Język angielski
Wolna-Świątek D. (53)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Różańska B. (53)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Sztenderewicz E. (53)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)
09:50-10:35
Język angielski
Wolna-Świątek D. (53)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Różańska B. (53)

Dziennik 3 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Nisztor D. (Basen)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Nisztor D. (Basen)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
09:50-10:35
Język angielski
Olczak A. (55)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (55)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (55)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (225)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
08:00-08:45
Wychowanie fizyczne
Nisztor D. (sala g1)
08:55-09:40
Język angielski
Olczak A. (55)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Nisztor D. (55)

Dziennik 3 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Kobylańska I. (Basen)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kobylańska I. (Basen)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (225)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
08:55-09:40
Język angielski
Wolna-Świątek D. (102)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Wolna E. (102)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
11:45-12:30
Język angielski
Wolna-Świątek D. (102)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Kobylańska I. (102)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Kobylańska I. (sala g)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (102)

Dziennik 3 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Garwacka A. (Basen)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Garwacka A. (Basen)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (225)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
09:50-10:35
Język angielski
Wolna-Świątek D. (52)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Wolna E. (52)
08:00-08:45
Język angielski
Wolna-Świątek D. (52)
08:55-09:40
Wychowanie fizyczne
Garwacka A. (sala g)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Garwacka A. (52)
11:45-12:30
Religia / Etyka
Wolna E. (52)

Dziennik 3 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Staniszewska H. (Basen)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Staniszewska H. (Basen)
08:00-08:45
Język angielski
Krankiewicz A. (56)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
11:45-12:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (225)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
10:45-11:30
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
09:50-10:35
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
10:45-11:30
Religia / Etyka
Wolna E. (56)
08:00-08:45
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
08:55-09:40
Edukacja wczesnoszkolna
Staniszewska H. (56)
09:50-10:35
Religia / Etyka
Wolna E. (56)
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Staniszewska H. (SG M)
11:45-12:30
Język angielski
Krankiewicz A. (56)