
Nasze uczennice wzięły udział w zawodach czwórboju lekkoatletycznego klas szóstych i zaprezentowały się znakomicie! Mimo rywalizacji ze starszymi zawodniczkami wywalczyły drugie miejsce w klasyfikacji szkół na terenie Płock.
Trener: Łukasz Świątek
Ogromne gratulacje należą się również: Marcelina Walaszek, która indywidualnie została najlepszą zawodniczką czwórboju lekkoatletycznego!
Brawo dziewczęta! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

