Projekt eTwinning – aktualizacja

eTwinning logo

Nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskim projekcie „Postaw na Ziemię” skierowanym do nauczycieli wszystkich przedmiotów i uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej. Jego celem jest zwiększenie świadomości ekologicznej uczniów i zainteresowania otaczającą nasz przyrodą. Wspólnie zastanowimy się, co jest największym zagrożeniem dla naszej planety i jak możemy jej pomóc. Stworzymy eko-poradnik i quizy, wybierzemy najciekawszy projekt eko-logo koszulki i napiszemy międzyszkolny list do Ziemi. Dzięki naszym wspólnym zadaniom przygotujemy się do świętowania międzynarodowego dnia Ziemi.

A oto efekty naszej pracy (dodawane na bieżąco):

Mapa myśli

mapa myśli

Książeczka story jumper

Book titled 'Poznajemy piękno polskiej przyrodywoj. łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskieProjekt eTwinning Postaw na Ziemię, 2021'Read this book made on StoryJumper

Linki do pozostałych książeczek:
Województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubuskie, lubelskie
Województwa: podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie
Województwa: świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

W ramach projektu wykonaliśmy także:

Eko-ciekawostki

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Eko-poradnik

Utworzony za pomocą aplikacji Padlet

Eko-quiz

Naszej grupy oraz pozostałych uczestników 1, 2, 3, 4, 5.

Logo eko-koszulki

zgłoszone do konkursu:

logo eko-koszulki

oraz inne loga stworzone przez naszych uczniów: